Firmy

Balticon.pl — Sprawdź ofertę kontenerów i postaw na tę markę!

Balticon.pl — Sprawdź ofertę kontenerów i postaw na tę markę!

Kontenery to jeden z najpopularniejszych sposobów transportu materiałów. Coraz częściej są też używane do innych celów np. magazynowych czy użytkowych. Marka Balticon.pl to wiodąca firma na rynku, która oferuje różnego rodzaju kontenery w różnych wersjach i opcjach. Poniżej przedstawimy ciekawą ofertę Balticon.pl różnorodnych kontenerów.

Oferta kontenerów

Marka Balticon.pl posiada w swojej ofercie wiele różnorodnych kontenerów o różnym profilu i przeznaczeniu. Firma zajmuje się sprzedażą oraz wynajem kontenerów, co jest odpowiedzią na różne potrzeby klientów. Wśród nich znajdziemy kontenery nowe oraz używane – które są wersją ekonomiczną. Kontenery używane są poddawane również szczegółowemu przeglądowi, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa transakcji. Oprócz oferowania standardowych kontenerów firma specjalizuje się w kontenerach chłodniczych, w których możemy transportować produkty w określonej temperaturze. Wraz z wynajmem takiego kontenera, który może trwać nawet tylko 24h, otrzymamy też obsługę techniczną, co jest niezwykle korzystne. Oprócz opcji chłodniczej marka prowadzi również modyfikacje kontenerów. Jest to niezwykle ciekawa oferta skierowana do szerokiego grona klientów. Najlepszym przykładem na to jest modyfikowane kontenerów magazynowych oraz dostosowanie ich do potrzeb klientów. Kontenery takie doskonale nadają się do przechowywania wymagających produktów.

Oferta kontenerów to nie tylko wynajem i sprzedaż, ale też i ich skup. Rynkowe ceny oraz indywidualne rzeczowe podejście pozwalają dokonać trakcji na wysokim poziomie. Marka posiada bardzo wiele różnego rodzaje kontenerów. Oferuje też dodatkowe usługi związane z obsługą oraz transportem i użytkowaniem, dzięki czemu klienci mogą liczyć na pomoc na każdym etapie współpracy z firmą. Ważnym plusem jest też transport kontenerów na terenie całego kraju, który zdejmuje z barków klientów wiele zbędnych problemów. Marka indywidualnie podchodzi również do kwestii dostosowywania kontenerów, oferując np. sprawdzenie i modyfikację kontenerów w nieszablonowych zleceniach.

kontenery-morskie-sprzedaz

Wybierz Balticon.pl

Wybór odpowiedniej firmy i marki podczas zakupu czy wynajmu kontenerów to niezwykle istotny element. To właśnie od niego zależy czy dana firma spełni nasze oczekiwania, czy produkt, który kupiliśmy będzie dobry jakościowo oraz, czy cała transakcja przebiegnie profesjonalnie. Jeśli zastanawiamy się nad zakupem kontenerów, zdecydowanie warto postawić na markę Balticon.pl od lat oferującą konstrukcje tego typu. Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na tę markę, jej jest historia i doświadczenie. Rozpoczęcie działalności ponad 20 lat temu i stworzenie firmy przez wizjonerów z pewnością jest powodem do zaufania. Marka posiada również bardzo szeroki asortyment oraz kompetencje. Te, są potwierdzane przez oferowanie np. kontenerów chłodniczych czy przerabianie kontenerów na mieszkania lub biura. Firma świadczy też liczne usługi takie jak obsługa kontenerów czy logistyka. Tym, co przemawia również “za” jest współpraca z wieloma renomowanymi klientami, wiele pozytywnych opinii na rynku i miano lidera branżowego.