Porady

Dom pod klucz — poznaj zalety tego rozwiązania

Dom pod klucz — poznaj zalety tego rozwiązania

Budowa domu to długi i złożony proces inwestycyjny. Osoby prywatne, chcące cieszyć się własnymi 4 kątami, bardzo często decydują się na budowę domu, samodzielnie zajmując się organizacją każdego etapu prac: znajdowaniem wykonawców, załatwianiem materiałów, dopełnianiem urzędowych formalności. Ten, kto przynajmniej raz budował swój dom, doskonale wie, jak dużo czasu to zajmuje i jak bardzo jest to wymagające. A gdyby tak przy okazji kolejnej budowy domu zrezygnować z tej metody? Czy są jakiekolwiek alternatywy? Oczywiście, że tak. Jedną z nich jest budowa domu pod klucz wg naszej oferty.

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz

Na czym polega budowa domu pod klucz? Jest to najwygodniejszy dla inwestora proces powstawania budynku, w którym wszystkimi etapami zajmują się doświadczeni wykonawcy. Wszystkie prace, począwszy od wykonania płyty fundamentowej, budynku, podłączeniem mediów, a w końcu wykończeniem i urządzeniem wnętrza wg projektu klienta. Skąd taki projekt można uzyskać? Otóż  to jest clue całej współpracy z naszą firmą.która obejmuje także stworzenie indywidualnego projektu pomieszczeń mieszkalnych przez naszych projektantów.

Czym się różni dom w stanie deweloperskim od domu pod klucz?

Kupując dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, oznacza to, że otrzymujemy budynek do samodzielnego wykończenia. Wykonane są w nim tynki, instalacje, wylewki, zamontowane są okna i powinna być wykonana elewacja z ociepleniem. Zależnie od uzgodnień z producentem, ocieplone może być poddasze i ułożone na nim płyty gipsowo-kartonowe lub nie. Aby przygotować taki budynek do zamieszkania, należy wykończyć w nim wnętrza, poprzez ułożenie podłóg, wykończenie ścian, montaż osprzętu elektrycznego, białej armatury itp. Zalety budowy domu pod klucz polegają na tym, że wszystkie te prace wykona generalny wykonawca domu. Inwestor może we własnym zakresie przygotować sobie projekt wnętrz lub powierzyć jego wykonanie projektantom z https://www.danwood.pl/pl/wohnart/

Dlaczego budowa domu pod klucz to dobra decyzja?

Oszczędność czasu

Projekty domów i wnętrz zlecone profesjonalistom charakteryzują się wysoką jakością realizacji oraz bardzo dużą dokładnością. Nie wymagają żadnych poprawek podczas ich realizacji, co znacznie przyspiesza wykonanie prac, aby przebiegały zgodnie z harmonogramem. Dla inwestora jest to często niedoceniana korzyść, dzięki której w uzgodnionym czasie może zamieszkać w swojej nieruchomości, realizując swoje wcześniejsze plany.

Gwarancja

Osoby zainteresowane budową domu pod klucz, bardzo cenią sobie pełną gwarancję na wszystkie wykonane prace. Jest to bardzo ważne dla dalszego poczucia bezpieczeństwa, a także szybkiego usunięcia ewentualnych usterek i niedoróbek, gdyby miały się ujawnić na etapie mieszkania. Zamawiając kompleksową usługę, jaką jest budowanie domów pod klucz, klienci na każdym etapie współpracy mogą liczyć na fachową pomoc w każdym interesującym ich temacie, związanym z inwestycją.

Atrakcyjne ceny

Szukając firm do prac wykończeniowych, bardzo mocno można się zdziwić oferowanymi przez nie wysokimi cenami. Dodając do tego koszt materiałów, czas potrzebny na ich znalezienie i kupienie, nierzadko może się okazać, że lepszym finansowo rozwiązaniem jest zdecydować się na budowę pod klucz. To Ty decydujesz o standardzie wykończenia wnętrz, możesz także zdecydować się na inwestycję z urządzonym ogrodem, obejmującym trawniki, nasadzenia, kostkę brukową i pozostałe elementy małej architektury.

Similar Posts