Porady

Jaki plakat powiesić w kuchni?

Jaki plakat powiesić w kuchni?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że plakaty pojawiają się w salonie, w pokoju nastolatka, w sypialni czy w holu. Są również świetne w biurach i w lokalach użytkowych. Taka dekoracja ściany nie tylko dobrze się prezentuje, ale może być również tymczasowa, więc, gdy się nam znudzi, to po prostu zdecydujemy się na inne plakaty na zamówienie. Coraz częściej tego typu dekoracje pojawiają się także w kuchni.

Jedzenie w roli głównej

To właśnie w kuchni najczęściej wieszamy plakaty na zamówienie przedstawiające jedzenie i napoje, np. https://ubierzswojesciany.pl/53-plakaty-na-zamowienie. Szczególnie kawa we wszystkich swoich postaciach jest chętnie wybieranym motywem. Z pewnością dlatego, że u większości ludzi wywołuje pozytywne skojarzenia. Z drugiej strony także w tym towarzystwie pojawiają się napisy motywacyjne, które świetnie wyglądają oraz zachęcają do podjęcia aktywności, poprawiają humor, bywają refleksyjne. A to świetnie pasuje do porannej małej czarnej i jest świetną zapowiedzią dobrego dnia. Plakaty na zamówienie to najlepszy sposób na to, by łączyć funkcję estetyczną z praktyczną. Rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy oraz te tradycyjne czy nawet rustykalne, bo paleta możliwości i wzorów jest praktycznie nieograniczona.

Modne dekoracje ścian w kuchni

Plakaty świetnie radzą sobie w kuchni. Także różnorodność wzorów pozwala podkreślić niezwykły charakter tego miejsca. Tu sprawdzą się minimalistyczne ilustracje, śmieszne obrazki, słowne gry czy też zupełnie niepasujące do kuchennej przestrzeni, ale to już bardzo indywidualne wrażenie. Na ścianach natomiast pojawiają się plakaty na zamówienie z motywami roślinnymi. Powodzeniem cieszą się te z ulubionymi przepisami lub też listą zakupów. Tego typu dodatek zawsze będzie przykuwać uwagę i co istotne nigdy nie wyjdzie z mody.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na żywe rośliny w kuchni lub też nie masz ręki do kwiatów, możesz na przykład zamówić plakaty na zamówienie z zielonymi detalami, które wprowadzą nieco życia i energii. Mogą to być zarówno kwiaty, modne egzotyczne liście, jak i na przykład zioła lub grafiki wyciągnięte prosto z atlasu botanicznego. Taka dekoracja będzie niebanalna. Świetnie podkreśli charakter miejsca, ale może być również wyrazem pewnego dystansu. Co istotne, o takie rośliny na ścianie nie trzeba szczególnie dbać, a gdy nam się znudzą zawsze można sięgnąć po nowe plakaty na zamówienie i cieszyć się świeżą, oryginalną i rewelacyjną dekoracją. Mogą być także idealnym pomysłem na prezent dla miłośniczki lub miłośnika designerskich i praktycznych detali.

Similar Posts