Porady

Jak działa aktywna deska do prasowania?

Jak działa aktywna deska do prasowania?

Żyjemy w czasach, w których nawet sprzęty domowe stają się coraz bardziej inteligentne, pomysłowe i ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Jest to o tyle istotne, że nie wszystkie domowe czynności są przez nas lubiane – tak często bywa z prasowaniem. Z tego powodu powstają wszelakie udogodnienia. Jednym z nich jest aktywna deska do prasowania, na przykład model Air Active L NF. To praktyczna rzecz, która ma jedną podstawową zaletę. Mianowicie znacznie skraca czas prasowania.

Czym jest aktywna deska do prasowania?

Deska aktywna różni się nieco od klasycznej, wszystkim znanej wersji. Łączy się ona z każdą stacją parową, a do tego oferuje szereg dodatkowych funkcji ułatwiających i przyspieszających prasowanie. Efekt? Ubrania nie gniotą się tak szybko, a problemy z prasowaniem różnych rodzajów tkanin odchodzą w zapomnienie.

Jakie funkcje oferuje aktywna deska do prasowania?

W desce Air Active L NF za pomocą prostego przełącznika możemy włączyć trzy funkcje – zasysania, odsysania oraz nadmuchu. Pierwsze dwie mają za zadanie przytrzymywać materiał na desce, a także zapewnić odpowiednie przenikanie pary przez materiał, a następnie odprowadzać ją w dół. W ten sposób możemy szybko i łatwo wyeliminować wszelkie zagniecenia.

Nadmuch natomiast tworzy swego rodzaju poduszkę powietrzną, która chroni delikatne tkaniny przed uszkodzeniem gorącym żelazkiem, a dodatkowo pozwala uniknąć zagnieceń przy guzikach i szwach. Funkcja ta znacznie ułatwia prasowanie, gdyż nie trzeba używać aż tyle siły, aby idealnie wygładzić materiał.

Deska idealna

Oprócz swoich innowacyjnych funkcji, aktywna deska do prasowania Air Active L NF jest niezwykle praktyczna. To najlżejsza tego typu deska na rynku, co pozwala ją swobodnie przenosić. Jednocześnie wymiary oraz regulowana wysokość pozwalają w wygodny sposób prasować każdy możliwy rodzaj tkanin. Jakość wykonania jest naprawdę wysoka dzięki zastosowaniu lekkiego tworzywa EPP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktywnej desce do prasowania Air Active L NF? Wejdź na Leifheitsklep.pl

Similar Posts