Porady

Jaką wybrać baterie do wanny?

Jaką wybrać baterie do wanny?

Kąpiel to nie tylko mycie, ale też wyjątkowa chwila relaksu przed ciężkim dniem lub na jego zakończenie. Mamy chwilę dla siebie i chcemy ją spędzić przyjemnie. Dlatego też, niezależnie, czy posiadamy dużą, czy małą łazienkę, zawsze ważne jest to, aby urządzić ją komfortowo. Pomoże nam w tym dobrej jakości armatura i ceramika. Dziś przyjrzymy się produktom Kludi, która od wielu lat dostarcza świetnej jakości baterie do wanien, umywalek i pryszniców.

Dlaczego baterie Kludi są tak popularne?

Marka Kludi miała bardzo dużo czasu, aby wyrobić sobie wysoką renomę: firma działa nieprzerwanie od 1926 roku. Główną ideą firmy jest unowocześnienie gospodarstw domowych oraz poprawa jakości życia domowników. Baterie produkowane przez Kludi to przede wszystkim zgrabne połączenie tradycji i nowoczesności. Produkty znajdujące się w ofercie są intuicyjne oraz funkcjonalne (to wątek tradycji), ale także wyróżniające się designem i proekologiczne, dzięki czemu pozwalają oszczędzać wodę (to wątek nowoczesności).

Najważniejsze cechy, które wyróżniają baterie Kludi na rynku armatury to:

  • proekologiczne rozwiązania,
  • funkcjonalność,
  • nowoczesny design,
  • ergonomia.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze baterii wannowej Kludi?

Oprócz ceny, jednym z najważniejszych czynników, na który zwracają uwagę klienci przy wyborze baterii do wanny, jest oszczędność wody. Ekologia stała się w obecnych czasach stylem życia. Kludi montuje w wielu modelach perlatory, które pozwalają oszczędzać nawet do 40% wody w porównaniu z bateriami bez tego elementu. Głowice w bateriach Kludi są też wyposażane w ograniczniki wypływu ciepłej wody, co nie tylko przekłada się na oszczędność, ale także na trwałość produktu. Montując wysokiej klasy baterie Kludi, mamy pewność, że oszczędzamy na rachunkach tak wiele, jak w danym momencie jest to osiągalne – perlatory i głowice tych baterii należą do najlepiej pod tym względem zoptymalizowanych na naszym rynku.

W przypadku baterii obsługującej natrysk, ważnym czynnikiem, wpływającym na wybór dokonywany przez klientów są nowoczesne rozwiązania, poprawiające komfort użytkowania armatury łazienkowej. Natryski oferowane przez Kludi posiadają różne rodzaje strumienia oraz regulację ich kąta. Ważne są też takie nowoczesne rozwiązania jak system odprowadzania wody z rączki oraz przeciwskrętny wąż.

 

Baterie Kludi – znajdziesz coś do każdej łazienki

Jedną z najpopularniejszych linii produktów, którą cechuje elegancki a jednocześnie prosty design jest Kludi Ambienta. Uchwyt oraz korpus tworzą jednolitą linię, a kontur baterii został dopracowany w każdym szczególe. Wszystkie baterie z linii Ambienta maja bardzo oszczędne w formie, dyskretne  uchwyty. Dzięki temu Kludi Ambienta wygląda świetnie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. W tej formie bateria występuje w różnych wariantach montażu (do ściany, do korpusu wanny lub umywalki).

Dla osób poszukujących odważnych i niebanalnych aranżacji ciekawym rozwiązaniem będzie Kludi Balance. Idealnie dopasowuje się do łazienek, w których ważna jest elegancja oraz funkcjonalność. Występuje w wersji wolnostojącej lub podtynkowej. Bateria ma lekko zaokrągloną linię, podobnie jak w wielu innych produktach Kludi, klientów przyciąga niewymuszone, oszczędna elegancja.

Najczęściej wybieranym produktem z zaawansowanymi funkcjami jest bateria Kludi Ameo. Posiada oryginalne wykończenie, a jednocześnie prostą i zdecydowaną linię. Nie przytłacza i nie dominuje, nie narzuca też stylu, któremu trzeba podporządkować inne elementy wyposażenia łazienki. Stanowi świetne uzupełnienie do różnego rodzaju wnętrz choć najlepiej pasuje do pomieszczeń urządzonych w oszczędnym i nowoczesnym stylu.

Oszczędne kształty oraz zredukowane do minimum wzornictwo posiada kolekcja Kludi Bozz. Bateria posiada cylindryczny kształt wylewki, która jest lekko zgięta w dół. To design tak charakterystyczny, że klienci już na pierwszy rzut oka mogą rozpoznać produkty z linii Bozz, należące do różnych kategorii.

Kludi nie oferuje aktualnie baterii o bardzo wyszukanych kształtach typu retro czy przesadnie nowoczesnych, ocierających się o awangardę. Jednak praktycznie wszystkie produkty cechuje dyskretna, minimalistyczna elegancja – dzięki czemu zapewne jeszcze przez wiele lat baterie Kludi „nie zestarzeją się”.

Similar Posts