Porady

Nowoczesne wiaty śmietnikowe, rowerowe i przystankowe

Nowoczesne wiaty śmietnikowe, rowerowe i przystankowe

Sortowanie odpadów to coraz bardziej poważny temat w dzisiejszym szybko zmieniającym się nowoczesnym świecie. Obok domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych pojawia się coraz więcej pojemników na określone kategorie odpadów. W trosce o wygląd terenu, ale również kwestie praktyczne, dotyczące bezpieczeństwa czy higieny, inwestuje się środki w wiaty śmietnikowe dostosowane do potrzeb. Producent specjalizujący się w tego typu wiatach, firma KROLL, oferuje stale poszerzającą się gamę wiat. Boksy śmietnikowe, to absolutna konieczność w nowoczesnym budownictwie – zarówno mieszkaniowym, jak i związanym z handlem i usługami. Prawny obowiązek segregacji odpadów, a zagęszczenie mieszkańców, pracowników, czy użytkowników przestrzeni sprawiają, że bardzo ważne jest postawienie w jednym miejscu dużej ilości kontenerów na śmieci. Taka sytuacja z kolei stwarza liczne zagrożenia, które doskonale niweluje wiata śmietnikowa. Wiaty śmietnikowe przeznaczone do umieszczania kontenerów na odpady stanowią uporządkowanie przestrzeni publicznej i zwiększenie komfortu pracowników, czy mieszkańców osiedli.

Wiaty rowerowe

Wiata rowerowa montowana na miejscu w szkole lub w jakimkolwiek innym miejscu to już codzienność. Coraz więcej osób – zwłaszcza mieszkających w dużych miastach – decyduje się na dojazdy rowerem. Jakiekolwiek schronienie, w którym możesz bezpiecznie zostawić swój rower, jest wielką pomocą dla tych ludzi. Wiaty rowerowe powinny zainteresować przede wszystkim pracodawców lub osoby odpowiedzialne za zarządzanie świadomymi wizerunkowo i środowiskowo naturalnymi instytucjami publicznymi. Wiaty są odporne na warunki atmosferyczne, co również jest bardzo ważne dla osób pozostawiających swój rower w takim miejscu.

Wiaty przystankowe

Oczekiwanie na autobus lub tramwaj w centrum miasta bez schronienia, jakie zapewniają wiaty przystankowe, byłoby nie do zniesienia.
Tego typu obiekty zapewniają schronienie przed uciążliwym hałasem miejskim. Ponadto powszechnie wiadomo, że wiaty przystankowe redukują negatywne konsekwencje zdrowotne związane z zanieczyszczeniami, a także izolują od śniegu, deszczu od wiatru. Nowa wiaty powstają szczególnie w miejscach, które do tej pory pozbawione były zadaszenia. Wiele istniejących przystanków wymaga naprawy lub wymiany na nową wiatę. Jeśli dostępne są wystarczające środki, najlepszym rozwiązaniem z pewnością będzie wymiana przystanku na nowy.

Producent wiat śmietnikowych, rowerowych i przystankowych

Oferowane wiaty śmietnikowe przez firmę KROLL spełniają przewidziane prawem normy dla wiat śmietnikowych i konstrukcji stosowanych w miejscach publicznych. Altany śmietnikowe pozwalają na swobodne poruszanie się wewnątrz, a wejście do altany jest szerokie i całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Wielkość schronów jest dostosowana do wielkości koszy. Wiaty śmietnikowe i inny dostarczane są oraz montowane przez wykwalifikowanych pracowników firmy KROLL. Altana śmietnikowa oraz pozostałe wiaty są montowane i serwisowane przez KROLL na terenie całego kraju. Firmę cechuje także rozwinięty park maszynowy, certyfikowane materiały, szybka realizacja i dostawa własnym transportem. Produkcja odbywa się w ramach Zakładowej Kontroli Produkcji – Złącza wiat przystankowych i stadionowych przechodzą szczegółową kontrolę i ocenę wizualną dokonywaną przez wykwalifikowany personel z uprawnieniami VT2. Wszystkie wiaty i ich elementy z konstrukcji stalowej  spawane są przez certyfikowanych spawaczy.

Similar Posts