Porady

Sprzątanie bez detergentów

Sprzątanie bez detergentów

Urządzenia wykorzystujące moc gorącej pary wodnej coraz częściej pojawiają się na rynku. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem czyści skutecznie i nie wymaga stosowania żadnych środków czyszczących, w tym szkodliwych dla zdrowia detergentów. Odkurzacze, odkurzacze piorące oraz mopy parowe nie zużywają wiele energii elektrycznej. Są proste w obsłudze, a sprzątanie za ich pomocą nie wymaga żadnego nakładu siły, co jest szczególnie ważne dla osób starszych lub ze schorzeniami narządów ruchu. Parowe urządzenia do sprzątania można szczególnie polecić alergikom. Są przyjazne dla środowiska i bardzo skuteczne. Strumień gorącej pary czyści dokładnie i nie pozostawia żadnych śladów.

Gdzie można kupić mopy parowe?

Sklep.bissell.pl to firma specjalizująca się w nowoczesnych urządzeniach do sprzątania, zarówno przeznaczonych do większych powierzchni jak i do użytku domowego. W swoje ofercie posiada również mopy parowe, odkurzacze parowe i odkurzacze piorące również wykorzystujące energię pary. Mopy parowe nie należą do drogich urządzeń – w sklep.bissell.pl można je nabyć za kilkaset złotych. W przeciwieństwie do urządzeń wymagających stosowania kosztownych środków czyszczących jest to wydatek jednorazowy. W zależności od tego jakie powierzchnie przeważają w domu można zdecydować się na mop parowy lub odkurzacz. Z pewnością doradcy ze sklep.bissell.pl doradzą w wyborze. BISSELL to firma, która powstała w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX wieku. Od czterech pokoleń specjalizuje się w sprzęcie do sprzątania wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Produkty zakupione w sklep.bissell.pl objętą są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Więcej informacji pod adresem https://sklep.bissell.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-parowe/

Co można sprzątać mopem parowym?

Wszystkie bez wyjątku podłogi – do twardych powierzchni typu terakota, panele czy parkiety najlepszy jest mop parowy BISSELL Power Fresh. Można nim czyścić nawet silnie zabrudzone powierzchnie, da sobie radę nawet z lepkimi plamami w kuchni. Mopy parowe nie tylko skutecznie sprzątają ale odkażają powierzchnie eliminując 99,9% zarazków , bakterii i grzybów. Samoczynnie dobiera moc strumienia pary do czyszczonej powierzchni. Wyposażony jest w dwa rodzaje wymiennych końcówek – szorstką i miękką oraz funkcję skrobaczki. Jest gotowy do użycia 30 sekund po włączeniu i przez 16 minut bez przerwy emituje strumień gorącej pary. Stosowanie krążków zapachowych gwarantuje przyjemy zapach i uczucie świeżości po każdym sprzątaniu. Każdy kto uważa codzienne sprzątanie za ciężkie i pracochłonne z pewnością zmieni zdanie używając mopów parowych.

Similar Posts